בעיות רגשיות

אם אתם סובלים מאחד התסמינים הבאים:

התפרצויות זעם וכעסים מוגברים

דיכאון, והתקפי חרדה

הפרעות אכילה

התמכרויות לסמים, אלכוהול, לפורנוגרפיה

קשיים בתקשורת

חוסר ביטחון עצמי והערכה עצמית נמוכה

פחדים כמו פחד גבהים, פחד ממקומות סגורים, פחד טיסה וכו'

אובדן ואבל מתמשך

הגעתם למקום הנכון.


אחד הנושאים היותר סבוכים ומורכבים בחיינו הוא הנושא של רגשות. כאשר אנחנו חווים שרגשות סוערים מתעוררים, בין אם מדובר בכעס, פחד, קנאה, כאב או כל סוג של רגש קשה אחר, בדרך כלל אנחנו מוצאים את עצמנו חסרי אונים מול תחושת המתקפה, ולמרות שבדרך כלל אנו חווים את עצמנו כאנשים נבונים, הגיוניים ויציבים, ברגעים אלה של סערה רגשית, אנו הופכים לילדים קטנים וחסרי ישע. למעשה אנו לרוב מרגישים כמו הילדים הקטנים שהיינו כאשר חווינו הצפה רגשית ולא ידענו מה לעשות מולה.

 

אצל חלק מאיתנו הקושי בהתמודדות עם רגשות יוצר דפוסי התנהגות שונים; אצל חלקנו נוצרות הפרעות אכילה, התמכרויות שונות כמו לסמים, אלכוהול ופורנוגרפיה, וקשיים בתקשורת; אצל חלקנו מצטבר זעם רב במערכת והופך אותנו לאלימים ולעיתים אפילו למסוכנים לעצמנו ולסביבה, ואצל אחרים זה מתבטא כדיכאון, חוסר ביטחון, חוסר הערכה עצמית וכפחדים מכל מיני סוגים.

לעיתים אנו עשויים לפנות לקבלת עזרה מגורמים רפואיים או מאנשי טיפול בתחום הנפש על מנת לטפל בסימפטום שממנו אנו סובלים, אבל לא תמיד אנחנו מצליחים לגעת בשורשי הבעיה, ולכן היא לא באמת נעלמת.

בעיות רגשיות – שיטת האור הלבן

בעבודתי עם טכניקות האור הלבן בתחום הרגשי, אני מציעה לאדם תהליך רב שלבי:

בשלב הראשון האדם לומד איך לעבוד נכון עם רגשות שליליים, איך לא לפחד מהם ואיך להישאר במצב שליו גם כשהם גואים ועולים בתוכנו ללא שליטה.

בשלב השני הוא לומד איך להגיע בהדרגה אל הרגש השלילי השורשי ביותר שחי בתוכו ואשר ממנו נובעים כל הסימפטומים השונים שבהם הוא היה רוצה לטפל. שלב זה הוא קריטי שמכיוון שהוא המפתח לריפוי עמוק ויסודי. בעיות רגשיות - תמר ברוש

בשלב השלישי בעזרת טכניקת האור הלבן, האדם מתחבר לחלק הפנימי שמעולם לא חווה טראומה או פגיעה ומתוכו הוא מרפא את עצמו בצורה ייחודית, מרתקת ויצירתית.

וכל זה קורה במפגש אחד! אין צורך להמשיך לסבול כשאפשר להתחבר לאור הפנימי ולהביא את הסבל בחיינו לידי סיום מהיר. לחצו כאן כדי לקרוא תיאור מקרה של אישה שסבלה מהתקפי כעס גדולים.


 

מטופלים שעברו מסע עם טכניקות האור הלבן כדי לרפא בעיות רגשיות ודפוסי התנהגות מספרים לי שהם חווים שחרור מאוד גדול בחייהם ושהאור הפנימי שהם פגשו ממשיך ללוות אותם בכל צעד. כיום הם חווים העצמה אישית ויכולת תנועה ופעולה מסדר חדש בחייהם. גם אתם יכולים להשתחרר מדפוסים מעיקים ומרגשות לא מטופלים ולזכות בהעצמה אישית, כאשר שיטת האור הלבן מציעה לכם דרך ייחודית, לא שגרתית ומהירה לפתרון הבעיה.

חולמים על חיים שבהם אתם לא סובלים יותר מחסימות ומגבלות? האם גם אתם רוצים לחוות שחרור, אושר ועוצמה בחייכם?

צרו עמי קשר ואשמח לעזור גם לכם להתחבר אל האור הפנימי ולעוצמה האישית שלכם.
צרו עמי קשר

072-2713193


שם:

טלפון:

דואר אלקטרוני:

תוכן ההודעה: